Hakkımızda

Neden Biz?

Modern teknik ve teknolojilerle yazılım geliştirmeyi benimseyen firmamız, yurtiçinde ve dışında yürütülen büyük ve orta ölçekli bir çok yazılım projesinde yer almıştır.DGH Yazılım ekibi olarak, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği prensiplerinden faydalanarak geliştirdiğimiz yazılımlarla müşterilerimize en kaliteli ve en ekonomik yazılım çözümlerini sunmayı hedefliyoruz. Kalıplaşmış ve demode yazılımlar yerine, müşterilerimizin istekleri çerçevesinde geliştirilen yazılımlarımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Firmamız tarafından tasarlanan ve geliştirilen gerçek zamanlı ve senkronize çalışan kolay kullanılabilir, yüksek performanslı ve güvenlikli yeni nesil otomasyon, web sitesi ve mobil uygulamalarımız ile ülkemizde bilişim ve yazılım alanında yeni bir devir başlatmayı amaçlıyoruz..

E-Ticaret

E-Ticaret'in beklemeye tahammülü yok, ne siz ne de müşteriniz hiç beklemeyin!

Web & Mobil Uygulama

Profesyonel tasarım ekibimiz uygulamanızı ve web sitenizi tamamlanıp size teslim edilecek.

Sosyal Medya Yönetimi

Paylaşımın ön planda olduğu sosyal iletişim ağlarında marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

İşte Bu Biziz.

Nasıl Geliştiriyoruz?

⚫ Müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentilerinin karşılanması için; uzun vadeli, kesin hatlara sahip planlama ve geliştirme süreçleri yerine, değişen koşullara hızla adapte olup, çok kısa aralıklarla yeni sürümler çıkarmayı hedefleyen, agile (çevik) yazılım geliştirme metotlarından faydalanıyoruz.

⚫ Takım oluşturulur ve planlama yapılarak küçük döngülerle projeye başlanır.Her bir döngü için ürün geri döngüsünden önemli gereksinimler ele alınarak geri döngüsü oluşturulur ve döngü sürecince bu gereksinimler geliştirilir.

⚫ Her bir döngüden sonra müşteri veya müşteri temsilcileri ile değerlendirme toplantısı yapılarak biten özellikler ve fonksiyonlar paylaşılır.Döngüler bittikten sonra yeni bir döngü için gereksinimler belirlenir ve tekrar geliştirme döngüsü başlar.

⚫ Yazılım geliştirme metotları sayesinde, müşterilerimiz ile birlikte hazırlanan ve tasarlanan planlara uygun yazılımların, hızlı, ucuz ve kaliteli bir şekilde üretilmesi sağlanır.Her bir geliştirme evresi sonunda, müşterilerimize kullanılabilir bir yazılım sunmuş oluyoruz.

90%
Proje
Danışmanlık
90%
Uygulama
Geliştirme

Hakkımızda

Modern teknik ve teknolojilerle yazılım geliştirmeyi benimseyen firmamız, yurtiçinde ve dışında yürütülen büyük ve orta ölçekli bir çok yazılım projesinde yer almıştır.

  • 1Görevlerimiz

    Kalıplaşmış ve demode yazılımlar yerine, müşterilerimizin istekleri çerçevesinde geliştirilen yazılımlarımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

  • 2 Hedeflerimiz

    DGH Yazılım ekibi olarak, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği prensiplerinden faydalanarak geliştirdiğimiz yazılımlarla müşterilerimize en kaliteli ve en ekonomik yazılım çözümlerini sunmayı hedefliyoruz.

  • 3 Neden Biz?

    Firmamız tarafından tasarlanan ve geliştirilen gerçek zamanlı ve senkronize çalışan kolay kullanılabilir, yüksek performanslı ve güvenlikli yeni nesil otomasyon, web sitesi ve mobil uygulamalarımız ile ülkemizde bilişim ve yazılım alanında yeni bir devir başlatmayı amaçlıyoruz

Hadi Konuşalım

PROJELERİNİZ HAKKINDA...